Vodafone TEMPO / İLETİŞİM

 2013 yılında faaliyete geçen Tempo İstanbul Yatırım San ve Tic.Ltd.Şti, Vodafone Store olarak yeni ilçe olan Arnavutköy’ün merkezinde en donanımlı ,en tecrübeli personeli ve güçlü stok -ürün çeşitliliği ile hizmet sunmaya başlamıştır.Başta Brightstar olmak üzere yetkili distribütör firmaların ürünlerinin yanı sıra Nokia, Samsung,htc, Sony Ericsson, Motorola, Lg, İphone, Blackberry markaların perakende ve toptan satışını yapmaktadır.

VİZYONUMUZ
Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiyedeki abonelerinin hizmetine sunmalarında öncü olmak.

MİSYONUMUZ
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve bize bu imkânları sunan Vodafone için değer yaratan bir şirket olmak.

Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan TEMPOFONE güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan TEMPO güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de TEMPO Cep Merkezimize bekliyoruz.